Hladítka a drážkovač

Hladítka všech možných velikostí

Naše hladítka mají plastové madlo přichycené na desce, používáme pouze vlastně vyráběné brusné papíry, které jsou vyráběny a kompletovány pod tzv. „jednou střechou“

Dbáme na vysokou trvanlivost hladítka i brusných papírů, náhradní papíry si lze zakoupit samostatně a později je svépomocí přilepit na hladítko.
Kvůli rozmanitému použití nabízíme nově i hrubší varianty, které snesou drsnější zacházení a srovnají větší nerovnosti.

Naše brusná hladítka jsou určená pro vyrovnávání nerovností povrchů polystyrenových a minerálních desek, popřípadě tvárnic přesného zdění. Hladítka jsou k dispozici ve třech rozměrech.
Více se dozvíte v našem e-shopu.


--vsechny-male

Drážkovač s „českým břitem“

Drážkovač vyrábíme s dřevěným madlem a postupným břitem. Náš břit zvládne odebírat materiál z drážky i po jistém otupení a tím se prodlužuje životnost škrabáku jako celku. Tělo je tvořeno z ohýbané pásoviny, proto celek disponuje tuhostí a nebudete se muset bát do něho pořádně opřít.

Vše je důkladně provařeno a madlo řádně dotaženo, drážkovače jsou pozinkované. Břity jsou po celém oblouku, uděláte proto i drážky velmi hluboké.

Používají se na ruční zhotovení přesných drážek ve zdivu jako je například YTONG či HEBEL, využití naleznou i v přípravě pro elektroinstalační rozvody různých velikostí.
Více v našem e-shopu


drazkovac